Jednofarebný mantinel 3K biely

22,50 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 22,50 €
ID tovaru: 1
Dizajnové a zároveň praktické riešenie pre bezpečný spánok dieťaťa, ručne pletený jednofarebný mantinel 3K v odtieni biela
Dĺžka
 Späť na: Jednofarebný 3K

Plne funkčný MANTINEL do postieľky od slovenského výrobcu JIM je využiteľný od bábätka až po školáka či tínedžera.

Pri najmenších bábätkách je vhodný aj ako hniezdo, ktoré zabráni prevaleniu dieťaťa. Následne uložením mantinelu do postieľky (na rôzne strany podľa potreby) sa efektívne vyhnete udretiu dieťatka o bočnice postieľky. Postele starších detí pletený mantinel zútulní a ochráni pred chladom prenikajúcim zo steny.

Dostupnosť rôznych farebných variácií robí z tohto mantinelu aj štýlovú  dekoráciu na posteľ do tínedžerkej izby. Mantinel je možné zhotoviť v 40 farbách podľa vzorkovníka. Farby na fotografiách sa môžu mierne líšiť s ohľadom na farebné rozlíšenie vášho zobrazovacieho zariadenia.

Orientačné rozmery mantinelu : výška mantinelu cca 18cm, šírka cca 12 cm. Dĺžka sa môže líšiť +/- 4% vzhľadom k ručnému plneniu a pleteniu mantinelu.

Materiálové zloženie: 92% bavlna, 8% elastan. Certifikované pre deti do 3 rokov.

Výplň: Duté 100% PES antialergické vlákno.

K mantinelu dodávam aj viazačky vo farbe mantinelu na pripevnenie k rámu postele a kartičku s informáciami o ošetrovaní.

PRAKTICKÉ INFO:
Mantinely do dĺžky 240 cm je možné pohodlne prať doma v práčke na 8 kg. Prať na 30 stupňov stočený do slimáka pri otáčkach žmýkania 400. Sušiť voľne položený na rovnom povrchu, napr. na uterákoch.

Mantinely dlhé viac ako 240 cm odporúčam čistiť v práčovni, prípadne prať ručne s tekutým pracím prostriedkom.