Viacfarebný kombimantinel 4K maslová béžová ružová malinová

37,90 €
Modifikátor ceny variantu
Predajná cena po zľave
Predajná cena 37,90 €
ID tovaru: 147
Viacfarebný mantinel 4K vo farebnej kombinácii maslová béžová ružová malinová prestavuje výrazný doplnok do detskej postieľky či akejkoľvek väčšej postele.
Dĺžka
 Späť na: Viacfarebný 4K

Plne funkčný MANTINEL do postieľky od slovenského výrobcu JIM je využiteľný od bábätka až po školáka či tínedžera.

Pri najmenších bábätkách je vhodný aj ako hniezdo, ktoré zabráni prevaleniu dieťaťa. Následne uložením mantinelu do postieľky (na rôzne strany podľa potreby) sa efektívne vyhnete udretiu dieťatka o bočnice postieľky. Postele starších detí pletený mantinel zútulní a ochráni pred chladom prenikajúcim zo steny.

Dostupnosť rôznych farebných variácií robí z tohto mantinelu aj štýlovú  dekoráciu na posteľ do tínedžerkej izby. Mantinel je možné zhotoviť v 40 farbách podľa vzorkovníka. Farby na fotografiách sa môžu mierne líšiť s ohľadom na farebné rozlíšenie vášho zobrazovacieho zariadenia.

Orientačné rozmery mantinelu : výška mantinelu cca 22 cm, šírka cca 10 cm. Dĺžka sa môže líšiť +/- 4% vzhľadom k ručnému plneniu a pleteniu mantinelu.

Materiálové zloženie: 92% bavlna, 8% elastan. Certifikované pre deti do 3 rokov.

Výplň: Duté 100% PES antialergické vlákno.

K mantinelu dodávam aj viazačky vo farbe mantinelu na pripevnenie k rámu postele a kartičku s informáciami o ošetrovaní.

PRAKTICKÉ INFO:
Mantinely do dĺžky 200 cm je možné pohodlne prať doma v práčke na 8 kg. Prať na 30 stupňov stočený do slimáka pri otáčkach žmýkania 400. Sušiť voľne položený na rovnom povrchu, napr. na uterákoch.

Mantinely dlhé viac ako 200 cm odporúčam čistiť v práčovni, prípadne prať ručne s tekutým pracím prostriedkom.